خريد اينترنتي درمان انواع مراقبتهاي جنسي دركودكان - اورجينال

1970-01-01T03:30:00+03:30
:
شمارش
درمان انواع مراقبتهاي جنسي دركودكان - اورجينال

درمان انواع مراقبتهاي جنسي دركودكان  - اورجينال

دسته پزشكي و سلامت زيردسته زناشويي

درمان انواع مراقبتهاي جنسي دركودكان

شما در حال مشاهده بخش فروشگاه اينترنتي سايت هستيد ما در اين سايت محصولات مفيد آموزشي و كاربردي را هم به شما ارائه مي كنيم . ما بهترين محصولات را براي رضايت شما گرد آورده ايم

در اين بخش محصول درمان انواع مراقبتهاي جنسي دركودكان ارائه شده است

جهت سفارش درمان انواع مراقبتهاي جنسي دركودكان بعد از مطالعه كامل توضيحات اين كالا ، لطفا فرم سفارش كالا را كه در انتهاي توضيحات درج شده پر كنيد. ارسال به صورت پستي خواهد بود و با پست سفارشي ارسال مي شود و حدود 2 الي 4 طول مي كشد تا كالا را دريافت كنيد. هزينه كالا را موقع تحويل به مامور پست پرداخت كنيد. لذا موقع سفارش نياز به پرداخت هيچ مبلغي نيست .

اگر هم سوالي يا نظري در مورد درمان انواع مراقبتهاي جنسي دركودكان داريد مي توانيد در انتهاي فرم
سفارش و در قسمت پيغام درج كنيد

يك نكته : درمان انواع مراقبتهاي جنسي دركودكان داراي گارانتي مرجوعي و گارانتي تعويض رايگان است كه در فاكتور ارسالي نيز اين مورد درج شده است

به پاس احترام و اطمينان دادن به خريداران محترم ، اين كالا داراي 15 روز گارانتي رضايت مشتري مي باشد و در صورت عدم رضايت شما ، كالا تعويض يا كل وجه پرداختي به شما عودت داده خواهد شد.

توضيحات درمان انواع مراقبتهاي جنسي دركودكان به شرح زير استپوشش مناسب والدين در حضور كودكان چگونه بايد باشد؟ حد و مرز رعايت پوشش در حضور فرزندان چيست؟ آيا بين دختران و پسران در اين باره تفاوتي هست؟ بي‌مبالاتي در روابط جنسي والدين چه اثرهايي بر روحيه كودكان دارد؟ چگونه بايد عفت يا مراقبت جنسي را در حضور كودكان رعايت كرد؟ آيا اصلا نيازي به چنين مراقبتهايي هست؟ اين‌ها از جمله پرسش‌هايي است كه آگاهيهايي درباره آن را در ادامه اين مطلب پيش رويتان نهاده‌ايم.

جام جم سرا: در دوران شير خوارگي و خصوصاً نوزادي، كودك خود را از مادرش جدا نمي بيند. به نحوي كه خود و مادر را موجود واحدي مي بيند.كودك آن چنان خود را به مادر نزديك مي بيند كه وقتي سينه مادر را مي مكد احساس مي كند، دارد مادرش را مي خورد .

در دوران طفوليت، ديدن يا لمس كردن سينه مادر، پاسخ هاي مكيدن را در كودك پديد مي آورد كه مي توان اين خواسته را با شير دادن به كودك، ارضا كرد .

اما در دوران كودكي (سه تا چهار سالگي به بعد) ديدن پدر يا مادر برهنه، بر انگيخته شدن و تحريك و ميل جنسي كودك را سبب مي شود كه به هيچ وجه نمي توان در يك زمينه كودك را ارضا كرد .

متأسفانه بعضي از والدين، برهنگي را با تمدن اشتباه مي گيرند و فكر مي كنند كه هر چه برهنه تر باشند متمدن تر هستند. در حضور فرزندان پسر و دختر خود به صورت عريان و نيمه عريان حاضر مي شوند. برخي از آن ها فكر مي كنند با اين كار، حساسيت جنسي فرزندانشان كم خواهد شد و چشم فرزندشان از ديدن صحنه ها پر خواهد شد. در صورتي كه 3 تا 4 سالگي، سن بيداري جنسي و تشكيل خاطرات در ذهن كودكان است و در 5 تا 7 سالگي، كودكان، وقتي با بدن برهنه والدين مواجه مي شوند، كنجكاو مي شوند كه بدن آن ها چه ويژگي هايي دارد و همين ممكن است خطرآفرين و نگران كننده باشد .

ميزان پوشش در خانواده هاي مختلف، با فرهنگ ها و اعتقادات مختلف، متفاوت است. رعايت پوشش مناسب بر اساس الگوهاي اخلاقي و اسلامي در خانواده بسيار مهم و با ارزش است و ثبات و آرامش و امنيت در خانواده ايجاد مي كند. پوشش مناسب نه تنها سبب آرامش والدين مي شود، بلكه رشد طبيعي كودكان را نيز تضمين مي كند. بر عكس، عريان و نيمه عريان بودن، پوشيدن لباس هاي تنگ و چسبان كه اعضاي بدن را به صورت برجسته نشان مي دهد، در حضور فرزندان كه به سن تميز رسيده اند،خصوصاً فرزندان غير هم جنس، مي تواند بسته به سنين متفاوت آن ها، تبعات و اثرات منفي متفاوتي به جاي بگذارد .

شايسته است والدين با نشان دادن حساسيت و رعايت پوشش مناسب در حضور كودكان و در ارتباط با غيرمحارم، كودكان را از 4 سالگي به بعد با محارم و غيرمحارم آشنا كنندو ميزان پوشش مناسب و عدم تماس بدن با نامحرم را بوضوح براي كودكان توضيح دهند


ش.م:956/652

فروشنده: نوين تحصيل

قيمت: 19,000 تومان

درصد :50

روش خريد: براي خريد درمان انواع مراقبتهاي جنسي دركودكان - اورجينال، پس از كليك روي دكمه زير و تكميل فرم سفارش، ابتدا محصول يا محصولات مورد نظرتان را درب منزل يا محل كار تحويل بگيريد، سپس وجه كالا و هزينه ارسال را به مامور پست بپردازيد. جهت مشاهده فرم خريد، روي دكمه زير كليك كنيد.


خريد درمان انواع مراقبتهاي جنسي دركودكان  - اورجينال


براي ديدن ساير محصولات اين فروشنده اينجا كليك كنيد.[ بازدید : 337 ] [ امتیاز : 5 ] [ امتیاز شما : ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خبر روز است. | قدرت گرفته از Blogroz.ir| طراح قالب Blogroz.ir
× بستن تبلیغات